Fine Diners

Kto zatonął Who: najlepszy dopasuje się między głównymi rywalami

W świecie Dota 2 istnieje wiele rywalizacji wśród największych zespołów e -sportu. Od gorących rywalizacji między organizacjami po napięte pojedynki między graczami, społeczność Dota widziała jedne z najciekawszych i najbardziej ekscytujących gier między tymi głównymi rywalami. Tutaj przyjrzymy się najlepszym meczom Dota między tymi głównymi rywalami, Dota 2 zakłady online którzy mieli fanów na krawędzi swoich miejsc.

1. Evil Geniuses vs OG – wielkie finały międzynarodowe 2018

Jedna z najbardziej ekscytujących rywalizacji w społeczności Dota 2 jest między złą geniuszami a OG. Na międzynarodowym 2018 roku te dwie drużyny spotkały się w wielkich finałach, gdzie dostarczyły jedną z najbardziej ekscytujących serii w historii Dota.

Chociaż zło geniusze objęli wczesną rolę, OG był w stanie powrócić i wygrał czwarty mecz w dramatyczny sposób. Decydująca gra piąto była romans. Jednak OG ostatecznie pojawił się jako mistrzowie po oszałamiającej serii wydarzeń, w których ich główni gracze wygrają grę w grę.

istnieje wiele rywalizacji wśród największych

2. Virtus.Pro vs Team Liquid – wielkie finały Kijowa Major 2017

Kolejną rywalizację, która dostarczyła fanom Dota 2 niezapomniane mecze, jest ta między Virtus.Pro i drużyna płynna. Wielkie finały Kijowa w 2017 roku pokazały intensywne konkurencje, które te zespoły przynoszą do stołu.

Team Liquid wziął pierwsze dwa mecze serii, z Virtus.Pro Fighting Powrót, aby związać w następnych dwóch. Ostatni mecz był napięta, ponieważ obie drużyny rywalizowały o mistrzostwo. Gra trwała ponad 80 minut, z Virtus.Pro prezentujący ich duchy i zdolność do wykonywania walk drużynowych w późnej grze. Jednak Team Liquid utrzymał się na czele, ostatecznie zabezpieczając mistrzostwo za pomocą jednej z najbardziej trudnych i bliskich meczów w historii Dota 2.

3. OG vs PSG.LGD – Międzynarodowy Finały Górnego Bracket 2019

OG powrócił do centrum uwagi na Międzynarodowym 2019, gdzie zmierzyli się z PSG.LGD w finałach górnego wspornika. Ten mecz okazał się jedną z najbardziej gryzących gier w historii Dota 2 ze względu na wyjątkowe umiejętności gry obu drużyn.

Seria była remisowana na 1-1, ponieważ obie drużyny wykazywały swoje wyjątkowe strategie i wykonanie. Gra trzecia trwała ponad godzinę, gdy OG walczył o prowadzenie serii. PSG.LGD utrzymywało własne przez cały czas, a prowadzenie przerzucało się między dwiema drużynami. Ale gry sprzęgła i podejmowanie decyzji OG ostatecznie dostały przewagę, zapewniając im zwycięstwo po jednym z najbardziej ekscytujących meczów w historii Dota 2.

4. Evil Geniuses vs Team Secret – The Manila Masters 2017 Grand Finals

Evil Geniuses and Team Secret to dwie największe organizacje e -sportowe na świecie, a ich rywalizacja często daje nam niesamowite mecze Dota. Wielkie finały Manila Masters 2017 pokazały wyjątkowy talent obu drużyn.

Seria odbyła się blisko między dwiema drużynami, a żadne z nich nie daje ziemi. W czwartym meczu Team Secret był na krawędzi wygranej w mistrzostwa. Byli w stanie pokonać swoje zalety zwycięstwa, przenosząc serię do decydującej gry piątej. W ostatnim meczu zła geniusze wykonali mistrzowską strategię, zabezpieczając ich mistrzostwo i umocniając ich status jednej z najlepszych drużyn Dota wszechczasów.

Wniosek

Rywalizacja od dawna jest podstawą świata eSports, a społeczność Dota 2 widziała jedne z najcięższych konkursów między głównymi organizacjami. Te cztery mecze między złymi geniuszami, OG, virtus.Pro i Team Liqual są świadectwem umiejętności i dramatu, które te rywalizacja wnoszą do Dota 2. Dali nam jedne z najbardziej ekscytujących, dramatycznych i niezapomnianych momentów, które do dziś pielęgnujemy.

objęli wczesną rolę

  • Międzynarodowe wielkie finały 2018 między złymi geniuszami a OG;
  • Wielkie finały Kijowa Major 2017 między Virtus.Pro i drużyna płynna;
  • Międzynarodowe finały górnego wspornika 2019 między OG i PSG.LGD;
  • Wielkie finały Manila Masters 2017 między złymi geniuszami a tajemnicą zespołu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Truly Tasty

Archives

Custom Text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make.

Banner

X